Home - Dolnośląska Fundacja Przyjaciele

Celem fundacji jest szeroko pojęte działanie na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych oraz osób wykluczonych społecznie. Działania fundacji realizowane są przez Przystosowanie pomieszczeń lokalowych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pozyskiwanie środków na zakup sprzętu, jak i osprzętu rehabilitacyjnego niezbędnego do codziennego życia osób niepełnosprawnych.

OVERVIEW

The domain fundacjaprzyjaciele.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have traversed seventeen pages within the web site fundacjaprzyjaciele.pl and found zero websites referring to fundacjaprzyjaciele.pl.

FUNDACJAPRZYJACIELE.PL TRAFFIC

The domain fundacjaprzyjaciele.pl is seeing a alternation amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjaprzyjaciele.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaprzyjaciele.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaprzyjaciele.pl

WHAT DOES FUNDACJAPRZYJACIELE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaprzyjaciele.pl Mobile Screenshot of fundacjaprzyjaciele.pl Tablet Screenshot of fundacjaprzyjaciele.pl

FUNDACJAPRZYJACIELE.PL SERVER

We found that the main page on fundacjaprzyjaciele.pl took one thousand three hundred and thirteen milliseconds to download. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider fundacjaprzyjaciele.pl not secure.
77.55.93.162

We discovered that fundacjaprzyjaciele.pl is weilding the Apache/2 server.

Home - Dolnośląska Fundacja Przyjaciele

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following on the homepage, "W ubiegłą sobotę 8 listopada 2014 r." I observed that the web site said " w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego odbyło się spotkanie zorganizowane przez studentów Uniwersytetu Opolskiego STOP! Warsztaty W kobiecym kręgu." They also stated " Zgłoszenia prosimy kierować na adres kontaktfundacjaprzyjaciele. Zapraszamy rodziców i opiekunów do zgłaszania swoich pociech do udziału w Artystycznym świecie malucha ."

ANALYZE MORE BUSINESSES

Ассоциация по защите авторских прав в интернете АЗАПИ

AССОЦИАЦИЯ ПО ЗАЩИТЕ АВТОРСКИХ ПРАВ В ИНТЕРНЕТЕ. Ibi potest valere populus, ubi leges valent. Золотой телёнок потянул на полмиллиона. Бесплатно не только у пиратов. Если вы хотите регулярно получать новости о последних событиях, подпишитесь на рассылку новостей по электронной почте.

AZBOX HD CS QUALIDADE

SERVIDOR DEDICADO EM ATIBAIA TEMOS REVENDA LOGUIM SIMPLES DUPLO TRIPLO. ATUALIZAÇÃO AZBOX BRAVÍSSIMO EM PHANTOM BIOS V1. NOVA ATUALIZAÇÃO AZBOX BRAVÍSSIMO EM PHANTOM BIOS V1. Keys Ses4 22w, Intelsat21 58w e Amazonas 61w. ATUALIZAÇÃO AZBOX BRAVÍSSIMO EM PHANTOM BIOS MODIFICADA V1. Azamerica S1005 HD - Recuperar SKS off após ultima atualização.

Азбукер продаем и покупаем хорошие книги

Странник по звездам, или Смирительная рубашка.